Fantasy fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto fórum bylo založeno pro všechny fanoušky fantasy knižní tvorby.
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 1.díl Záhada-názory

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
afrodiza




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 30. 01. 10

1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: 1.díl Záhada-názory   1.díl Záhada-názory Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 11:18 am

Tak jsem zvědavá na vaše názory takže budu ráda když je sem napíšete
Návrat nahoru Goto down
Elgroth

Elgroth


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 03. 09. 09
Age : 115
Location : Plzen

1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.díl Záhada-názory   1.díl Záhada-názory Icon_minitimeMon Feb 08, 2010 1:48 am

Nějak mi unikl ten fantasy element...
Návrat nahoru Goto down
http://www.elgroth.webs.com
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.díl Záhada-názory   1.díl Záhada-názory Icon_minitimeMon Feb 08, 2010 7:38 pm

afrodiza napsal:
Tak jsem zvědavá na vaše názory takže budu ráda když je sem napíšete

Tak jsem si to přečetla... Fantasy element mi také unikl, ale je to první kapitola, takže to i beru... Ale pokud je to celá první kapitola, tak mi přijde poněkud krátká..., je to spíš takový prolog, než první kapitola...

Co se týče mého obvyklého rýpání..., tak pokud je ti opravdu 11, jak píšeš v té "povídce", tak myslím, že tady nemá smysl, protože by ti to asi nic neřeklo. Možná snad jen pár rad:
* dělej odstavce
* přímá řeč patří na nový řádek (pokud nemluví stejná osoba, ale to už je asi "vyšší dívčí" a i já v tom plavu...)
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
afrodiza




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 30. 01. 10

1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: ehm pro informaci   1.díl Záhada-názory Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 3:37 pm

ahojky no ne není mi 11 ale je mi 12 a jmenuji se Gabriela jinak vím že je to krátké snažím se prodlužovat a fanasy element se oběví až v 3 kapitole Very Happy jinak děkuji za názory
Návrat nahoru Goto down
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.díl Záhada-názory   1.díl Záhada-názory Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 4:42 pm

afrodiza napsal:
ahojky no ne není mi 11 ale je mi 12 a jmenuji se Gabriela jinak vím že je to krátké snažím se prodlužovat a fanasy element se oběví až v 3 kapitole Very Happy jinak děkuji za názory

Stejně, i když je ti 12, ti asi nebudu psát do kritiky věci ohledně přímé řeči a tak, protože to (aspoň podle mě) budete probírat ve škole.
Ale jestli chceš, můžu ti do tvých dílek klidně šťourat stejně jako ostatním Laughing
Spousta knih je fantasy a fantasy prvky tam téměř nejsou, to bych zase tolik nehrotila, i když... je to fórum o fantasy... Very Happy Zase to s prodlužování nepřeháněj, ať nedopadneš jako já - moje věci nikdo nechce číst, protože jsou příliš dlouhé Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Elgroth

Elgroth


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 03. 09. 09
Age : 115
Location : Plzen

1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.díl Záhada-názory   1.díl Záhada-názory Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 4:54 pm

Daletth napsal:
... moje věci nikdo nechce číst, protože jsou příliš dlouhé
Hm, to od někud znám... Lidi jsou poslední dobou až neuvěřitelně líný (mě nevyjímaje):)... Ale jestli to taky neni trošku náš problém... Onu povídku o tom, jak jeli trpaslíci na trh, jsem začal psát s tím, že napíšu jenom něco rychlýho, krátkýho pro pobavení... Teď mam asi 10 stránek a jsem zhruba v půlce... Asi sem prsknu tu první půlku, aby to pak nebylo arcidlouhý najednou:-)

Afrodiza: V tom případě se těším na třetí kapitolu, pak ti to okomentuji obšírněji... Jinak, na 12 let si myslím, že je Tvůj styl psaní dost v pohodě, a jinak souhlasím s poznámkami Daletth (odstavce atd.). Tak do toho, těším se, co nastane dál...
Návrat nahoru Goto down
http://www.elgroth.webs.com
Elgroth

Elgroth


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 03. 09. 09
Age : 115
Location : Plzen

1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.díl Záhada-názory   1.díl Záhada-názory Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 5:10 pm

Elgroth napsal:
Asi sem prsknu tu první půlku, aby to pak nebylo arcidlouhý najednou:-)
Tak jsem to sem prsknul:-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.elgroth.webs.com
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.díl Záhada-názory   1.díl Záhada-názory Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 7:57 pm

Elgroth napsal:
Elgroth napsal:
Asi sem prsknu tu první půlku, aby to pak nebylo arcidlouhý najednou:-)
Tak jsem to sem prsknul:-)

Tak já se na to vrhnu... Laughing

A ještě k předchozímu - asi si za to můžeme sami... taky jsem si řekla, že napíšu narychlo nějakou krátkou povídku... A vznikl z toho první díl Lovců zatracených... Když jsem se pak konečně dokopala k tomu, uveřejnit to na netu, tak mi bylo řečeno, že to vypadá jako na pokračování (nebyl to záměr!) a proto teď dopisuju poslední díl (jsou jen čtyři Laughing ). Ale když už jsou lidé líní i jen sedět a číst, tak to je síla... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
afrodiza




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 30. 01. 10

1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: vím já vím :)   1.díl Záhada-názory Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 11:00 pm

Vždyt jo já vím já jen čekám na kritiky protože mám co zlepšovat to vím Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





1.díl Záhada-názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.díl Záhada-názory   1.díl Záhada-názory Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
1.díl Záhada-názory
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Názory na 2.kapitola-Záhada
» 1.díl Záhada
» 2 kapitola- Záhada
» Gallaeth - názory
» Katja - Názory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fantasy fórum :: Amatérská tvorba :: Vaše příběhy a naše kritika-
Přejdi na: