Fantasy fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto fórum bylo založeno pro všechny fanoušky fantasy knižní tvorby.
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Elfí dřevo - Názory

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Elfí dřevo - Názory Empty
PříspěvekPředmět: Elfí dřevo - Názory   Elfí dřevo - Názory Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 9:09 pm

Tak...
Nápad to asi nebyl nejhorší, při některých slovech v elfštině jsem se zasmála Very Happy Chápu, že to je tvá první povídka a na prvotinu to není nejhorší... Nicméně, si nám nejdřívě předhodil povídku o mnoho, mnoho, mnoho lepší, takže se bohužel mé, ne zas tak strašné, kritice, (aspoň teda doufám Very Happy ) nevyhneš!
*Co mě asi drtilo nejvíc, byla ta přímá řeč - promiň, ale to byl děs! V minulé povídce jsem chválila tvoje rozdělení odstavců a kam se podělo teď? Ta přímá řeč byla opravdu velice matoucí, když nebyla zvlášť na řádcích. Chvílemi jsem se ztrácela v tom, kdo co vlastně říká... Shocked
* Pak, u jedné ze zdejších povídek, sis stěžoval na velký počet jmen. Musím podotknout, že tady to chvílemi nebylo o moc lepší. Nepřijde mi, že je tak pozdě, abych byla natolik utahaná, že bych byla tolik mimo... ale vážně jsem chvílema nevěděla, která bije - kdo je kdo, kdo mluví, kdo co udělal... Tady to z velké části připočítávám té neoddělené přímě řeči, ale občas to bylo vážně matoucí...
* A v poslední řadě jsem měla párkrá pocit, že skřetí drsné hlášky jsou přehnané (to není asi to správné slovo)... no... řekněme, že se mi zdálo, že ses to tam snažil dát za každou cenu. Minule jsem říkala, že tvůj humor je podáván s citem a tady mi zase přišlo, že ty jejich řeči jsou tam dány příliš násilně, že jim to zbytečně nutíš...

No, to je ale pouze můj názor. Doufám, že se tě to nějak nedotkne a nezdeptá tě to, to bych nerada. Snad to ode mě vezmeš, i když tu nemám nic uveřejněného... (něco bych sem hodila, ale je to příliš dlouhé a jak řekla Sileth, dlouhé věci lidi nudí... Very Happy není to děs, když už jsme i líní číst? Very Happy Very Happy ).
Ovšem ber to i z té lepší stránky - je vidět, že se lepšíš a to je velice pozitivní!! Wink
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Pajzl Ochlasta

Pajzl Ochlasta


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 09. 09
Age : 30

Elfí dřevo - Názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí dřevo - Názory   Elfí dřevo - Názory Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 5:36 pm

Díky,
za prvé: Ano, je to děs, že jsme líní číst! Very Happy Alespoň že vy máte chuť číst tady kecy zeleného blázna...
Přistupme ke kritice: Ano, toť vše je parostá pravda. Je to můj první počin, a jakožto první jsem jej nijak neupravoval, a to se týká zejména té přímé řeči... Smile A tvá kritika je v tom případě naprsto trefná, objektivní a pravdivá, v žádném případě strašná! Díky za to, že jsi ohodnotila Zprávu jako o mnoho lepší... Přesto jsem rád že i někdo může nalézt v Elfím Dřevě trochu zábavy, jakožto její první čtenář, který se trochu hlasitě smál, a který fantasy dvakrát nemusí... Každopádně jsem rád za to, že se můj "um" písařský zlepšuje, to je pro mne hlavní.

Jak se říká, ze srandy i vážně, teď už přijde jenom to nejlepší Very Happy
Návrat nahoru Goto down
 
Elfí dřevo - Názory
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Elfí Dřevo
» Gallaeth - názory
» Katja - Názory
» 1.díl Záhada-názory
» Zpráva - názory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fantasy fórum :: Amatérská tvorba :: Vaše příběhy a naše kritika-
Přejdi na: