Fantasy fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto fórum bylo založeno pro všechny fanoušky fantasy knižní tvorby.
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lovci trollů - názory

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Arathan
Admin
Arathan


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 29. 08. 09
Age : 29
Location : Nümenore

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:35 pm

Hezky napsáno, ale mám asi dvě výtky.

1. Bych nenechal honit trolla dvěma běžči, myslím, že by si s nimi poradil.

2. Trollové mají tlustou kůži, jeden, dva šípy by je asi neskolili, pokud by nebyly nějak vylepšeny kouzlem, jedem nebo podobně.

Jinak je to opravdu hezké, dobře je, že ses zaměřila na popis krajiny a okolí a vlastně ten klid přírody.Smile
Návrat nahoru Goto down
https://fantasy.forumczech.com
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:46 pm

Arathan napsal:
Hezky napsáno, ale mám asi dvě výtky.

1. Bych nenechal honit trolla dvěma běžči, myslím, že by si s nimi poradil.

2. Trollové mají tlustou kůži, jeden, dva šípy by je asi neskolili, pokud by nebyly nějak vylepšeny kouzlem, jedem nebo podobně.

Jinak je to opravdu hezké, dobře je, že ses zaměřila na popis krajiny a okolí a vlastně ten klid přírody.Smile
Tohle jsou lovci, jsou speciálně cvičení na lov trollů, šípy mají přímo z magické oceli, ale tohle se máte dozvědět až potom později...
přírodu jsem popisovat msuela, protože jinak by to bylo ještě kratší
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Arathan
Admin
Arathan


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 29. 08. 09
Age : 29
Location : Nümenore

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:53 pm

Sileth napsal:
Arathan napsal:
Hezky napsáno, ale mám asi dvě výtky.

1. Bych nenechal honit trolla dvěma běžči, myslím, že by si s nimi poradil.

2. Trollové mají tlustou kůži, jeden, dva šípy by je asi neskolili, pokud by nebyly nějak vylepšeny kouzlem, jedem nebo podobně.

Jinak je to opravdu hezké, dobře je, že ses zaměřila na popis krajiny a okolí a vlastně ten klid přírody.Smile
Tohle jsou lovci, jsou speciálně cvičení na lov trollů, šípy mají přímo z magické oceli, ale tohle se máte dozvědět až potom později...
přírodu jsem popisovat msuela, protože jinak by to bylo ještě kratší

Jasně, ale vojáci jsou také cvičení na boj s vojáky a umírají při bitvě.Smile
Návrat nahoru Goto down
https://fantasy.forumczech.com
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:57 pm

citace :

Jasně, ale vojáci jsou také cvičení na boj s vojáky a umírají při bitvě.Smile
Tohle byl takovej běžnej lov, přece nemůžu na trola narvat 20lovců.... to už je pak o ničem
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:58 pm

Arathan napsal:
Hezky napsáno, ale mám asi dvě výtky.

1. Bych nenechal honit trolla dvěma běžči, myslím, že by si s nimi poradil.

2. Trollové mají tlustou kůži, jeden, dva šípy by je asi neskolili, pokud by nebyly nějak vylepšeny kouzlem, jedem nebo podobně.

Jinak je to opravdu hezké, dobře je, že ses zaměřila na popis krajiny a okolí a vlastně ten klid přírody.Smile

Souhlasím s tím, co zde bylo řečeno. Popis přírody je opravdu docela zajímavý. Já bych jen podotkla, že některé věty jsou zbytečně natáhlé čárkami. Lépe by se tam hodilo, kdyby byly zakončeny tečkou a zbytek pokračoval jako další samostatná věta. Teď o nic nejde, ale později je to dobré, aby děj dostal spád - přidá to na dynamičnosti... Tím nechci říct, abys vypustila košatá souvětí, to ne!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 6:00 pm

tak už tvořím další dílek Very Happy , je to pěkná blbost
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 8:40 pm

Sileth napsal:
tak už tvořím další dílek Very Happy , je to pěkná blbost

Neřekla bych, že je to blbost, čte se to celkem dobře.
Jinak výtky - jak už jsem řekla prve, některé věty jsou příliš dlouhé, existují i jiná interpuknční znaménka než jen čárka Wink Příliš dlouhé věty jednak zpomalují děj (byť jde jen o popisy) a pak taky trochu ruší při čtení. Čtenář má pocit, že se nemůže tou jednou větou prokousat a může ho to pak, i díky takovéhle hlouposti, začít nudit...
Dále se ti tam objevuje několik hrubých chyb (nemyslím pravopisných, i když sem tam ti nějaká čárka uteče... ale komu ne, že jo), jde spíš o špatně použitý tvar přechodníku (stejně tak v první části), lépe řečeno, asi si chtěla použít přechodník a nějak se to během psaní zvrtlo. Ony ty přechodníky obohacují text a vypadají vzletně, ale je potřeba taky poznat, kde a jak je užít. A v neposlední řadě se ti někde objevuje vyšinutí z větné vazby. Namátkově např. toto: ...musí se jít dál, ještě několik dní chůze, nechat za zády jezero i hory, znova spatříte tok řeky Snoor... Jde třeba jen o jedno jediné vynechané slovo (...pak znova spatříte... než znovu spatříte...), ale bez tohoto slova, či změny slovosledu, je to ze stránky jazykové i stylistické chyba.

Snad nevypadám jako přehnaný rýpal... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 9:11 pm

Daletth napsal:
Sileth napsal:
tak už tvořím další dílek Very Happy , je to pěkná blbost

Neřekla bych, že je to blbost, čte se to celkem dobře.
Jinak výtky - jak už jsem řekla prve, některé věty jsou příliš dlouhé, existují i jiná interpuknční znaménka než jen čárka Wink Příliš dlouhé věty jednak zpomalují děj (byť jde jen o popisy) a pak taky trochu ruší při čtení. Čtenář má pocit, že se nemůže tou jednou větou prokousat a může ho to pak, i díky takovéhle hlouposti, začít nudit...
Dále se ti tam objevuje několik hrubých chyb (nemyslím pravopisných, i když sem tam ti nějaká čárka uteče... ale komu ne, že jo), jde spíš o špatně použitý tvar přechodníku (stejně tak v první části), lépe řečeno, asi si chtěla použít přechodník a nějak se to během psaní zvrtlo. Ony ty přechodníky obohacují text a vypadají vzletně, ale je potřeba taky poznat, kde a jak je užít. A v neposlední řadě se ti někde objevuje vyšinutí z větné vazby. Namátkově např. toto: ...musí se jít dál, ještě několik dní chůze, nechat za zády jezero i hory, znova spatříte tok řeky Snoor... Jde třeba jen o jedno jediné vynechané slovo (...pak znova spatříte... než znovu spatříte...), ale bez tohoto slova, či změny slovosledu, je to ze stránky jazykové i stylistické chyba.

Snad nevypadám jako přehnaný rýpal... Very Happy
Ale ne, já to psala v rychlovce....
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 4:05 pm

Sileth napsal:

Ale ne, já to psala v rychlovce....

Mám za to, že v sérii Warhammer vyšla kniha s názvem Zabíječ trollů. Já sama jsem ji nečetla, ale tobě bych to možná doporučila, aby sis zjistila, o čem to je a nepoužívala pak stejné věci. Někteří lidé jsou na to vysazení a hned to označují za plagiátorství. Holt nejsou schopni pochopit, že někteří lidé mohou mít pouze ve stejnou chvíli stejný nápad... Very Happy Ale třeba tě to k něčemu ještě inspiruje... Wink Doufám, že se tu brzy objeví další část.
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Pajzl Ochlasta

Pajzl Ochlasta


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 09. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 9:36 pm

Ták, povídku jsem úspěšně dočetl.
Je docela dobrá. Docela hezky se čte, až na pár věcí, ty všechny ale již byli vyřknuty. Já bych si rýpl co se mytologie týče, a také bych trochu osvětlil Warhammer - Zabíječ Trollů od Williama Kinga, jelikož se Warhammeru jako svému hobby aktivně věnuji a mám k tomu dozajista co říci.
Mě osobně přijde povídka trochu kratší, a také se mi moc nelíbí to, co již zmínil Arathan: Dva lovci stíhající trola... Málo! A jsou takový moc heroičtí... Já osobně nemám moc rád takové rádoby dokonalé hrdiny. Stylizace povídky je docela hezká, příroda kolem, lovci jsou neznámí - to je docela dobré... Některé věty mi přišli takové, že by šli více rozvést a zkvětnatit, ale budiž, moje kritika stylizace nikdy nebyla úžasná, takež s tím raději přestanu, sám také nejsem dokonalý. Měl bych výtku z ohledů mytologie: A to kvůli trolovi... Ve Tvém příběju ke použita velmi silně popsaná a již zaběhlá stvůra, která prakticky vždy poukazuje na svoje vlastnosti: Trol, už to jméno u mne vyvolává okamžitě představu - Trol je veliký tvor, s dlouhým, okurkovým nosem, svěšenýma pažema na zem a velikými pěstmi, které snadno chytí i prase a trol tak má o svačinku postaráno. To by ani atk nevadilo, popsat jej můžeš jak chceš, ale já když slyším o trolech, tak jsem zvyklí na jednu věc... Totiž trol je tvorem zvláštním: Má schopnost regenerace svých zranění. Jedině oheň či silný jed jej popálí či rozloží jeho kůži a trol se nezahojí... Dokonce dobroduzi znají případy kdy trolovi usekli všechny končetiny včetně hlavy, a stvůra se rychle zahojila: srostla. To mi přijde jako takový "kámen úrazu", protože já osobně trola považuji za jasnou věc, a doufám, že nebudu považován za přímočarého fantazistu když řeknu, že od trola tohle očekávám a na jiného si zřejmě nezvyknu.
TeĎ k Zabíječi. Zabíječ je dlouhou ságou, kterou načal William King, velmi dobrý anglický spisovatel, jehož manželka žije shodou náhod v Praze a King sem také často jezdí. Zabíječ Trolů, moje docela oblíbená kniha, ačkoliv hraji warhammer 40,000, který sem nepatří, je docela dobrá, místy vtipná řezačka, se svalnatým Trolobijcem a člověkem v hlavní roli. V kostce: Trolobijec je dávné trpasličí povolání Warhammeru, a trpaslík, který se provinní hanebným činem, musí sobě oholit hlavu či nechat si jenom veliký hřeben (Snori, moje nejoblíbenější postava, si do hlavy zatloukl veliké hřeby) a aby odčinil svůj zločin musí zabíjet tvory a najít hrdinnou smrt. Takže Gotrek Gurnisson, hlavní hrdina knihy, hledá vlastně celý příběh smrt, a vrhá se do různorodých situací, kdy řve "Moje sekera má chuť na krev!" a člověk Felix Jaeger, druhý hrdina, samozřejmě chce žít, čímž vznikají zajímavé situace. Knížky doporučuji, je to docela hezké čtení, a já mám velmi rád první díl. Člověk neznalý Warhammer světa se také dozví pár základních kamenů... Mimochodem velmi důležitý dodatek: V zabíječi trolů se žádný trol NEOBJEVUJE! Je to pouze název pro trpasličí zabijáky hledající smrt, kteří trola zabít za celý svůj život vůbec nemusí, ale dozajisté je to pro ně dobrá výzva.
Dost už. Smile
Návrat nahoru Goto down
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 9:57 pm

Pajzl Ochlasta napsal:
...Mimochodem velmi důležitý dodatek: V zabíječi trolů se žádný trol NEOBJEVUJE! Je to pouze název pro trpasličí zabijáky hledající smrt, kteří trola zabít za celý svůj život vůbec nemusí, ale dozajisté je to pro ně dobrá výzva.
Dost už. Smile

Přiznávám, jsem neznaboh... Very Happy Alespoň jsi to tu osvětlil a Sileth teď ví, že moje rada asi nebyla úplně to pravý vořechový... Very Happy Very Happy Nojo, názvy jsou občas holt zavádějící Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Pajzl Ochlasta

Pajzl Ochlasta


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 09. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 10:01 pm

Promiň, nechci tě označit za neznaboha. Upřímně: Mě ten název knížky po jejím přečtení přišel tak trochu VELMI ZAVÁDĚJÍCÍ a pro neznalé čtenáře velmi MATOUCÍ, a být King nazval bych to Zabíječ Nemrtvých, ale to by nebyla taková nadupaná knížka s nadupaným názvem na začátek nadupané ságy, že? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 9:49 am

Pajzl Ochlasta napsal:
Promiň, nechci tě označit za neznaboha. Upřímně: Mě ten název knížky po jejím přečtení přišel tak trochu VELMI ZAVÁDĚJÍCÍ a pro neznalé čtenáře velmi MATOUCÍ, a být King nazval bych to Zabíječ Nemrtvých, ale to by nebyla taková nadupaná knížka s nadupaným názvem na začátek nadupané ságy, že? Very Happy

Za co se omlouváš, já jsem se tak nazvala sama. Very Happy Je fakt, že doporučovat někomu něco, co člověk sám nečetl je hloupost. Jak se ukázalo třeba v tomto případě Very Happy Very Happy Nečetla jsem to, ale když říkáš, že je to nadupaný, tak to tak asi bude. Wink Jen to teda Sileth asi moc nepomůže...
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 7:26 pm

Pajzl Ochlasta napsal:
Ták, povídku jsem úspěšně dočetl.
Je docela dobrá. Docela hezky se čte, až na pár věcí, ty všechny ale již byli vyřknuty. Já bych si rýpl co se mytologie týče, a také bych trochu osvětlil Warhammer - Zabíječ Trollů od Williama Kinga, jelikož se Warhammeru jako svému hobby aktivně věnuji a mám k tomu dozajista co říci.
Mě osobně přijde povídka trochu kratší, a také se mi moc nelíbí to, co již zmínil Arathan: Dva lovci stíhající trola... Málo! A jsou takový moc heroičtí... Já osobně nemám moc rád takové rádoby dokonalé hrdiny. Stylizace povídky je docela hezká, příroda kolem, lovci jsou neznámí - to je docela dobré... Některé věty mi přišli takové, že by šli více rozvést a zkvětnatit, ale budiž, moje kritika stylizace nikdy nebyla úžasná, takež s tím raději přestanu, sám také nejsem dokonalý. Měl bych výtku z ohledů mytologie: A to kvůli trolovi... Ve Tvém příběju ke použita velmi silně popsaná a již zaběhlá stvůra, která prakticky vždy poukazuje na svoje vlastnosti: Trol, už to jméno u mne vyvolává okamžitě představu - Trol je veliký tvor, s dlouhým, okurkovým nosem, svěšenýma pažema na zem a velikými pěstmi, které snadno chytí i prase a trol tak má o svačinku postaráno. To by ani atk nevadilo, popsat jej můžeš jak chceš, ale já když slyším o trolech, tak jsem zvyklí na jednu věc... Totiž trol je tvorem zvláštním: Má schopnost regenerace svých zranění. Jedině oheň či silný jed jej popálí či rozloží jeho kůži a trol se nezahojí... Dokonce dobroduzi znají případy kdy trolovi usekli všechny končetiny včetně hlavy, a stvůra se rychle zahojila: srostla. To mi přijde jako takový "kámen úrazu", protože já osobně trola považuji za jasnou věc, a doufám, že nebudu považován za přímočarého fantazistu když řeknu, že od trola tohle očekávám a na jiného si zřejmě nezvyknu.
TeĎ k Zabíječi. Zabíječ je dlouhou ságou, kterou načal William King, velmi dobrý anglický spisovatel, jehož manželka žije shodou náhod v Praze a King sem také často jezdí. Zabíječ Trolů, moje docela oblíbená kniha, ačkoliv hraji warhammer 40,000, který sem nepatří, je docela dobrá, místy vtipná řezačka, se svalnatým Trolobijcem a člověkem v hlavní roli. V kostce: Trolobijec je dávné trpasličí povolání Warhammeru, a trpaslík, který se provinní hanebným činem, musí sobě oholit hlavu či nechat si jenom veliký hřeben (Snori, moje nejoblíbenější postava, si do hlavy zatloukl veliké hřeby) a aby odčinil svůj zločin musí zabíjet tvory a najít hrdinnou smrt. Takže Gotrek Gurnisson, hlavní hrdina knihy, hledá vlastně celý příběh smrt, a vrhá se do různorodých situací, kdy řve "Moje sekera má chuť na krev!" a člověk Felix Jaeger, druhý hrdina, samozřejmě chce žít, čímž vznikají zajímavé situace. Knížky doporučuji, je to docela hezké čtení, a já mám velmi rád první díl. Člověk neznalý Warhammer světa se také dozví pár základních kamenů... Mimochodem velmi důležitý dodatek: V zabíječi trolů se žádný trol NEOBJEVUJE! Je to pouze název pro trpasličí zabijáky hledající smrt, kteří trola zabít za celý svůj život vůbec nemusí, ale dozajisté je to pro ně dobrá výzva.
Dost už. Smile
Je to spíše úvod, lovci trollů jsou 15let cvičeni v trdých podmínkách chladné ledové země, jejich zbraně jsou ukovány z ocele, která se těží u jediného jezera, pak projde rukama kouzelníků a čarodějů, kteří do všech zbraní od šípů po obouručáky. Jde také o druh trolla, tohle byl Troll lesní nižšího řádu, kterého zvládne skolit i jeden lovec, pak tu jsou trolové polárních skal, na jejichž nejsilnější bojovníky si většina lvoců ani netroufne pokud jich není hodně
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Pajzl Ochlasta

Pajzl Ochlasta


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 09. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 7:35 pm

Ano ano, nechci se tě dotknout, tohle všechno je sice moc hezké, ale dle mého je to zbytečně komplikované pro příběh povídky. Podle mého povídk ajako taková mý být celistvý příběh, a ne jen "úvod". V tom případě mělo být o úvodu sděleno, to by byla jiná. Přesto mi přijde naprosto nesmyslné, proč lovci trollů trolly loví! Smile
Návrat nahoru Goto down
Elgroth

Elgroth


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 03. 09. 09
Age : 115
Location : Plzen

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 2:09 pm

Mě teda hned napadlo, že tenhle troll je asi trošku jinej než troll, kterej zabije jednou ranou 8 lidí... A i jsem si ho představil spíš něco jako obra... A lovci jsem automaticky přiřadil tak sedmdesátkovej, osmdesátkovej luk a pořádně ostrej šíp... Je to fantasy a každej si může vymyslet svýho trolla, ne Smile cyclops

Tim nechci na nikoho samozřejmě nijak nasazovat Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.elgroth.webs.com
Pajzl Ochlasta

Pajzl Ochlasta


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 09. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 5:26 pm

To ano, je to fantasy, ale nškodí trochu čtenáři pomoci, ne? Když by například nadhodil/a zevrubný vzhled trola, protože to není ledajaký tvor a je docela důležitý v příběhu, nebylo by to vůbec na škodu. Jenom se snažím narážet na pro mě zásadní nedostatek takto důležitých informací... a pořád platí má otázka, proč vlastně ti lovci trolly loví?
Návrat nahoru Goto down
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 6:13 pm

Pajzl Ochlasta napsal:
Ano ano, nechci se tě dotknout, tohle všechno je sice moc hezké, ale dle mého je to zbytečně komplikované pro příběh povídky. Podle mého povídk ajako taková mý být celistvý příběh, a ne jen "úvod". V tom případě mělo být o úvodu sděleno, to by byla jiná. Přesto mi přijde naprosto nesmyslné, proč lovci trollů trolly loví! Smile
no kdesi tady ve fóru jsem již psala, že je to celistvý příběh, jen je to jaksi, krátké....teď nemám moc přístup na PC, ale už vymejšlím další děj
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 1:12 am

Tak přečtena další část...

Chybek málo - Věže byli...; sirové maso; pár překlepů, nic víc.
Děj - objevuje se nám tady nová postava Very Happy , tak doufám, že to s ní v dalších částech nějak slušně rozehraješ Wink Jinak k tomu zatím nemám moc co říct (tentokrát nerýpu Laughing Laughing )
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 7:17 pm

to je hlavní postava, teď zrovna si užívám víkendu, ve škole nesmím používaqt notebook(jeno na ekonomce a tam to stenjnak nestíhám) a tak píšu na blog(zjistila jsem, že právě ve škole mě napadjí nejlepší příběhy) doma to pak přepíšu, popřípadě přeupravím...
ps: jdu opravyt ty chyby
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Sponsored content





Lovci trollů - názory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci trollů - názory   Lovci trollů - názory Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lovci trollů - názory
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lovci Trollů
» Lovci zatracených
» Zpráva - názory
» Gallaeth - názory
» Katja - Názory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fantasy fórum :: Amatérská tvorba :: Vaše příběhy a naše kritika-
Přejdi na: