Fantasy fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto fórum bylo založeno pro všechny fanoušky fantasy knižní tvorby.
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nechte si poradit ohledně příběhu

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 2:52 pm

Daletth napsal:
Sileth napsal:
Daletth napsal:
A ještě k Orkům a Trollům... Jsou to asi sice vzdálení příbuzní a záleží na tobě, jak to napíšeš. Já jsem jen úchyl, který ve fantasy ty rasy hodně dělí (případně si zahrávám s genetikou Very Happy) a to právě proto, že v mém světě se hodně objevuje rasismus. Takže to mám hodně vyhraněné a už se ta deformace projevuje i jinde Very Happy I když za tvrzení Vladimíra Šlechty (jehož knihy mám jinak celkem ráda), že Skřet a Ork je jedno a to samé... bych asi vážně vraždila... Very Happy
Skřet a ork jsou asi jako kůň a osel... jsou "možná příbuzní, ale jinak zcela odlišní...někteří říkají, že skřeti jsou elfové....Skřeti jsou menšího vzrůstu a vydávajískřehotavé zvuky, nemají rohy, ani dlouhé zuby a určitě jsou inteligentní. Orkové mají podobné zbarvení kůže(popřípadě srsti)... ale mají dlouhé rohy a podle jejich délky se také často dělí. Používají převážně obouručné meče a své luky si dělají speciálně nějak z páteří nepřátel.

Přiznejme si to: ono asi musí být tak trochu všechno příbuzné se vším... Very Happy Mám sice trochu jiný popis orků, ale v zásadě souhlasím, je to dost odlišné... O skřetech bych neřekla, že jsou inteligentní, spíš obráceně. A u orků si nejsem jistá těmi rohy (ale to jen můj subjektivní pohled na věc, jsem poznamenaná WarCraftem Very Happy ), ale určitě mají pořádní zuby - kly se tomu taky často říká. Jinak tyhle diskuse jsou vždycky dobrý - přeme se o vzhled fantasy postav a přitom... je to fantasy a je to vlastně jedno, protože na to má každý svůj názor... Very Happy Ale je zajímavé slyšet i jiné podnání než to vlastní Smile
Nejlepší je, držet se sice trochu základů, ale vytvořit si troch uvlastní popis, o tom je fantasy, řídit se fantazií. Jak si představíme různé rasy
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 2:53 pm

Sileth napsal:
Daletth napsal:
Sileth napsal:
asi je hloupé, pojmenovat meč "mráček"

Taky bych dala trochu drsnější jméno, i když patří ženě. Má to být nějaká válečnice, bojovnice a pak by takové jméno působilo asi trochu směšně, zvhledem k jejímu postavení. A když už, tak bych to napsala jinou řečí. Jinak to pak dopadne jako třeba v Dragonlance, kde jeden z nejdrsnějších dračích Velmistrů má draka právě se jménem Mráček (jeden je i Uhlík). A velký zabiják Mráček... No nevím, nevím... Very Happy A "proklála jeho hrdlo mocným mečem Mráčkem", to nezní moc epicky... Ale jinak je to pěkné jméno, jen ne pro meč.
Mráček je jméno kterým jej Sileth nazívá, jinak je znám nějak jinak... ale stále je snadnější pojmenovat meč mráček, než koně Merlin...to asi nejde co pojmenovat koně merlin

No, rozhodně mi sedí spíš jméno koně Merlin než meč Mráček, ale pokud ho tak nazývá jen ona sama a není tak znám širší veřejnosti, tak proč ne? Ale nevím, co ti na Merlina řeknou milovníci Artušovské legendy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 2:55 pm

Daletth napsal:
Sileth napsal:
Daletth napsal:
Sileth napsal:
asi je hloupé, pojmenovat meč "mráček"

Taky bych dala trochu drsnější jméno, i když patří ženě. Má to být nějaká válečnice, bojovnice a pak by takové jméno působilo asi trochu směšně, zvhledem k jejímu postavení. A když už, tak bych to napsala jinou řečí. Jinak to pak dopadne jako třeba v Dragonlance, kde jeden z nejdrsnějších dračích Velmistrů má draka právě se jménem Mráček (jeden je i Uhlík). A velký zabiják Mráček... No nevím, nevím... Very Happy A "proklála jeho hrdlo mocným mečem Mráčkem", to nezní moc epicky... Ale jinak je to pěkné jméno, jen ne pro meč.
Mráček je jméno kterým jej Sileth nazívá, jinak je znám nějak jinak... ale stále je snadnější pojmenovat meč mráček, než koně Merlin...to asi nejde co pojmenovat koně merlin

No, rozhodně mi sedí spíš jméno koně Merlin než meč Mráček, ale pokud ho tak nazývá jen ona sama a není tak znám širší veřejnosti, tak proč ne? Ale nevím, co ti na Merlina řeknou milovníci Artušovské legendy Very Happy Very Happy
to nevím, ale chci tu knihu věnovat mému oblíbenému koni Very Happy a hádej jak se ten palomino krasavec jmenuje xD
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 2:55 pm

Sileth napsal:
Daletth napsal:
Sileth napsal:
Daletth napsal:
A ještě k Orkům a Trollům... Jsou to asi sice vzdálení příbuzní a záleží na tobě, jak to napíšeš. Já jsem jen úchyl, který ve fantasy ty rasy hodně dělí (případně si zahrávám s genetikou Very Happy) a to právě proto, že v mém světě se hodně objevuje rasismus. Takže to mám hodně vyhraněné a už se ta deformace projevuje i jinde Very Happy I když za tvrzení Vladimíra Šlechty (jehož knihy mám jinak celkem ráda), že Skřet a Ork je jedno a to samé... bych asi vážně vraždila... Very Happy
Skřet a ork jsou asi jako kůň a osel... jsou "možná příbuzní, ale jinak zcela odlišní...někteří říkají, že skřeti jsou elfové....Skřeti jsou menšího vzrůstu a vydávajískřehotavé zvuky, nemají rohy, ani dlouhé zuby a určitě jsou inteligentní. Orkové mají podobné zbarvení kůže(popřípadě srsti)... ale mají dlouhé rohy a podle jejich délky se také často dělí. Používají převážně obouručné meče a své luky si dělají speciálně nějak z páteří nepřátel.

Přiznejme si to: ono asi musí být tak trochu všechno příbuzné se vším... Very Happy Mám sice trochu jiný popis orků, ale v zásadě souhlasím, je to dost odlišné... O skřetech bych neřekla, že jsou inteligentní, spíš obráceně. A u orků si nejsem jistá těmi rohy (ale to jen můj subjektivní pohled na věc, jsem poznamenaná WarCraftem Very Happy ), ale určitě mají pořádní zuby - kly se tomu taky často říká. Jinak tyhle diskuse jsou vždycky dobrý - přeme se o vzhled fantasy postav a přitom... je to fantasy a je to vlastně jedno, protože na to má každý svůj názor... Very Happy Ale je zajímavé slyšet i jiné podnání než to vlastní Smile
Nejlepší je, držet se sice trochu základů, ale vytvořit si troch uvlastní popis, o tom je fantasy, řídit se fantazií. Jak si představíme různé rasy

Přesně tak. Základ, který už někdo vymyslel, ano, ale menší poúprava neuškodí... I když pod rukama někoho to může být vražedné Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 2:59 pm

Sileth napsal:
Daletth napsal:
Sileth napsal:
Daletth napsal:
Sileth napsal:
asi je hloupé, pojmenovat meč "mráček"

Taky bych dala trochu drsnější jméno, i když patří ženě. Má to být nějaká válečnice, bojovnice a pak by takové jméno působilo asi trochu směšně, zvhledem k jejímu postavení. A když už, tak bych to napsala jinou řečí. Jinak to pak dopadne jako třeba v Dragonlance, kde jeden z nejdrsnějších dračích Velmistrů má draka právě se jménem Mráček (jeden je i Uhlík). A velký zabiják Mráček... No nevím, nevím... Very Happy A "proklála jeho hrdlo mocným mečem Mráčkem", to nezní moc epicky... Ale jinak je to pěkné jméno, jen ne pro meč.
Mráček je jméno kterým jej Sileth nazívá, jinak je znám nějak jinak... ale stále je snadnější pojmenovat meč mráček, než koně Merlin...to asi nejde co pojmenovat koně merlin

No, rozhodně mi sedí spíš jméno koně Merlin než meč Mráček, ale pokud ho tak nazývá jen ona sama a není tak znám širší veřejnosti, tak proč ne? Ale nevím, co ti na Merlina řeknou milovníci Artušovské legendy Very Happy Very Happy
to nevím, ale chci tu knihu věnovat mému oblíbenému koni Very Happy a hádej jak se ten palomino krasavec jmenuje xD

Myslím, že bych to uhodla Smile Ale jméno Merlin se mi líbí Smile
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 2:59 pm

Daletth napsal:
Sileth napsal:
Daletth napsal:
Sileth napsal:
Daletth napsal:
Sileth napsal:
asi je hloupé, pojmenovat meč "mráček"

Taky bych dala trochu drsnější jméno, i když patří ženě. Má to být nějaká válečnice, bojovnice a pak by takové jméno působilo asi trochu směšně, zvhledem k jejímu postavení. A když už, tak bych to napsala jinou řečí. Jinak to pak dopadne jako třeba v Dragonlance, kde jeden z nejdrsnějších dračích Velmistrů má draka právě se jménem Mráček (jeden je i Uhlík). A velký zabiják Mráček... No nevím, nevím... Very Happy A "proklála jeho hrdlo mocným mečem Mráčkem", to nezní moc epicky... Ale jinak je to pěkné jméno, jen ne pro meč.
Mráček je jméno kterým jej Sileth nazívá, jinak je znám nějak jinak... ale stále je snadnější pojmenovat meč mráček, než koně Merlin...to asi nejde co pojmenovat koně merlin

No, rozhodně mi sedí spíš jméno koně Merlin než meč Mráček, ale pokud ho tak nazývá jen ona sama a není tak znám širší veřejnosti, tak proč ne? Ale nevím, co ti na Merlina řeknou milovníci Artušovské legendy Very Happy Very Happy
to nevím, ale chci tu knihu věnovat mému oblíbenému koni Very Happy a hádej jak se ten palomino krasavec jmenuje xD

Myslím, že bych to uhodla Smile Ale jméno Merlin se mi líbí Smile
Její zvířecí společník Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 3:14 pm

mám už sice začátek příběhu, ale nemůžu v tom fóru založit nové... nemám na to oprávnění
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 3:23 pm

Sileth napsal:
mám už sice začátek příběhu, ale nemůžu v tom fóru založit nové... nemám na to oprávnění

Taky už sem na to přišla Sad A zrovna dát něco do těch povídek a kritik by docela chtělo... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 3:26 pm

Daletth napsal:
Sileth napsal:
mám už sice začátek příběhu, ale nemůžu v tom fóru založit nové... nemám na to oprávnění

Taky už sem na to přišla Sad A zrovna dát něco do těch povídek a kritik by docela chtělo... Smile
admin je mimo fórum Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 3:32 pm

Sileth napsal:
Daletth napsal:
Sileth napsal:
mám už sice začátek příběhu, ale nemůžu v tom fóru založit nové... nemám na to oprávnění

Taky už sem na to přišla Sad A zrovna dát něco do těch povídek a kritik by docela chtělo... Smile
admin je mimo fórum Very Happy

Jojo. Jen, možná se to zdá jen mně (teď to sem asi nepatří...), ale nechtělo by to udělat tak, aby nejnovější příspěvky byly na první stránce a ne na té poslední?? Very Happy Já tomu nerozumím, takže nevím, jestli to jde, ale třeba by si mi mohla poradit... Takže vlastně to je rada, i když se nevztahuje k psaní Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 3:34 pm

Daletth napsal:
Sileth napsal:
Daletth napsal:
Sileth napsal:
mám už sice začátek příběhu, ale nemůžu v tom fóru založit nové... nemám na to oprávnění

Taky už sem na to přišla Sad A zrovna dát něco do těch povídek a kritik by docela chtělo... Smile
admin je mimo fórum Very Happy

Jojo. Jen, možná se to zdá jen mně (teď to sem asi nepatří...), ale nechtělo by to udělat tak, aby nejnovější příspěvky byly na první stránce a ne na té poslední?? Very Happy Já tomu nerozumím, takže nevím, jestli to jde, ale třeba by si mi mohla poradit... Takže vlastně to je rada, i když se nevztahuje k psaní Very Happy
to asi nejde
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Arathan
Admin
Arathan


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 29. 08. 09
Age : 29
Location : Nümenore

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:10 pm

Jsem zpět, vše se pokusím vyřešit, jen vás chci poprosit, snažte se psát jen jeden příspěvek a pokud chcete něco dodat po odeslání, použijte edit, ať je tu více místa.Smile
Návrat nahoru Goto down
https://fantasy.forumczech.com
Sileth

Sileth


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 29. 08. 09
Age : 30

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:11 pm

Arathan napsal:
Jsem zpět, vše se pokusím vyřešit, jen vás chci poprosit, snažte se psát jen jeden příspěvek a pokud chcete něco dodat po odeslání, použijte edit, ať je tu více místa.Smile
nemůžu poslat ukázku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://lenacia.yolasite.com/
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:15 pm

Arathan napsal:
Jsem zpět, vše se pokusím vyřešit, jen vás chci poprosit, snažte se psát jen jeden příspěvek a pokud chcete něco dodat po odeslání, použijte edit, ať je tu více místa.Smile

Já nevím, nešla by třeba část té zprávy umazat (pokud už je tam rozvětvenější strom, tak smazat zprávy před tím a nechat jen tu, na kterou chci přímo odpovědět), aniž by se to objevilo jako nový příspěvek?? Já se v těhle fórech nějak nevyznám, tak se radši zeptám Very Happy

Tak teda tady je můj poslední příspěvek k tématu tvorba jazyků, který byl tak trochu mimo mísu... Laughing

Jo, to zní dobře. Jenže, když jim uděláš dlouhý spodní zuby a cop, tak je to vážne hodně podobný Orkům, především těm z WarCraftu, v knihách jsou většinou takhle popisováni. Nebo můžeš udělat víc typů trollů - lesní, skalní, podzemní apod. tam se pak lépe uplatní větší možnosti volby vzhledu. A co se elfů týče. Je to vážně jedna z nejoblíbeněkších ras (já je mám hodně ráda), ale pravdou je, že už jsou trochu okoukaní a jsou všude, což se kritikům pak nelíbí ( ). Ale úplně bych je taky nevypouštěla. Jako lovce bych ale spíš použila lidi, elfové jsou v tomto směru trochu schovívavější a snaží se "nechat žít" i jiné rasy, proto bych je jako lovce nedávala a taky bych z nich nedělala ony rasisty. Ale z lidí klidně, my už sme holt taková cháska :-D


Naposledy upravil Daletth dne Sun Aug 30, 2009 5:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Arathan
Admin
Arathan


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 29. 08. 09
Age : 29
Location : Nümenore

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:15 pm

Sileth napsal:
Arathan napsal:
Jsem zpět, vše se pokusím vyřešit, jen vás chci poprosit, snažte se psát jen jeden příspěvek a pokud chcete něco dodat po odeslání, použijte edit, ať je tu více místa.Smile
nemůžu poslat ukázku Very Happy

Četl jsem to, zkus to znova, už by to mělo jít.Smile

Mimochodem, nejde udělat to, aby nové příspěvky byly na začátku stránky, příspěvky se řadí pod sebe, když jich je 10 (?), tak se započne nová stránka.

EDIT for Daletth: Jde to, když klikneš na tu citaci, tak se koukni na ten příspěvek, který cituješ. Máš tam něco v závorkách. Je tam napsáno "quote" (=citace). V první závorce máš například citaci Arathana, když on citoval něco předtím, tak tam máš hned za tím druhou závorku a citaci například Sileth. Umažeš tu druhou závorku i text, co je po ní. Budeš mazat a mazat, dokud neuvidíš v textu toto - [/quote]. To smázneš jako poslední, potom tam zbyde jen tvůj text.
Návrat nahoru Goto down
https://fantasy.forumczech.com
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:26 pm

EDIT for Daletth: Jde to, když klikneš na tu citaci, tak se koukni na ten příspěvek, který cituješ. Máš tam něco v závorkách. Je tam napsáno "quote" (=citace). V první závorce máš například citaci Arathana, když on citoval něco předtím, tak tam máš hned za tím druhou závorku a citaci například Sileth. Umažeš tu druhou závorku i text, co je po ní. Budeš mazat a mazat, dokud neuvidíš v textu toto - [/quote]. To smázneš jako poslední, potom tam zbyde jen tvůj text.[/quote]

Tak jo, díky za radu... To víš, informatice moc nehovím a tyhle fóra jsou pro mě velké tabu (vážně se v tom nevyznám Crying or Very sad ), které se pokouším postupně odhalovat Very Happy Ale můžu editovat jen svoje příspěvky ne? Tak jak pak mám ušetřit místo, když chci ragovat na něčí příspěvek... Achjo, vypadám teď zase jak úplnej stoupa... Surprised
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Arathan
Admin
Arathan


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 29. 08. 09
Age : 29
Location : Nümenore

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:37 pm

Daletth napsal:
EDIT for Daletth: Jde to, když klikneš na tu citaci, tak se koukni na ten příspěvek, který cituješ. Máš tam něco v závorkách. Je tam napsáno "quote" (=citace). V první závorce máš například citaci Arathana, když on citoval něco předtím, tak tam máš hned za tím druhou závorku a citaci například Sileth. Umažeš tu druhou závorku i text, co je po ní. Budeš mazat a mazat, dokud neuvidíš v textu toto -
. To smázneš jako poslední, potom tam zbyde jen tvůj text.[/quote]

Tak jo, díky za radu... To víš, informatice moc nehovím a tyhle fóra jsou pro mě velké tabu (vážně se v tom nevyznám Crying or Very sad ), které se pokouším postupně odhalovat Very Happy Ale můžu editovat jen svoje příspěvky ne? Tak jak pak mám ušetřit místo, když chci ragovat na něčí příspěvek... Achjo, vypadám teď zase jak úplnej stoupa... Surprised[/quote]

Když reaguješ na jiný příspěvek, tak ušetříš místo tím, že cituješ jen posldení příspěvek. A jinak své příspěvky prostě zedituješ.Smile

Jenom malá oprava, u té citace musíš smazat jen druhou z těch závorek na začátku, tu první nech, jinak to bude špatně.Smile
Návrat nahoru Goto down
https://fantasy.forumczech.com
Daletth

Daletth


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 29. 08. 09
Age : 34
Location : Oblast Hic sunt lupinus

Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:49 pm

Arathan napsal:

Když reaguješ na jiný příspěvek, tak ušetříš místo tím, že cituješ jen posldení příspěvek. A jinak své příspěvky prostě zedituješ.Smile

Jenom malá oprava, u té citace musíš smazat jen druhou z těch závorek na začátku, tu první nech, jinak to bude špatně.Smile

Tak jo ještě jednou díky za radu, snad už to nepomotám... Shocked
Tak nevím nevím... Asi se mi to zase nepovedlo... Very Happy Very Happy No nic, radši už toho nechám, ať nezabírám tolik místa... Laughing Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://Daletth.webnode.cz
Sponsored content





Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechte si poradit ohledně příběhu   Nechte si poradit ohledně příběhu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nechte si poradit ohledně příběhu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fantasy fórum :: Amatérská tvorba :: Rady-
Přejdi na: